Kontakt
668 184 641

Porady prawne Krosno

Porady prawne w Krośnie

Kancelaria Prawna prowadzona przez adwokat Beatę Dubiel świadczy szeroki zakres usług prawnych. Porady prawne skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy oczekują od adwokata pełnego zaangażowania w sprawę, wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług i pełnej wiedzy. Konsultacje udzielane w kancelarii obejmują wiele dziedzin prawa. Pomoc prawna udzielana jest szczególnie z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego i rodzinnego oraz prawa pracy. Oferta obejmuje również prawo karne oraz prawo karne skarbowe, prawo wykroczeń, prawo gospodarcze i administracyjne. Adwokat zajmuje się także innymi dziedzinami prawa, dokładając wszelkich starań, aby umożliwić Państwu osiągnięcie wyznaczonych celów.

W Kancelarii Prawnej Beaty Dubiel mogą Państwo skorzystać z kompleksowej obsługi prawnej. Mecenas nie tylko udziela konsultacji i wyjaśnień z zakresu różnych gałęzi prawa, ale także sporządza opinie prawne i procesowe – formułuje pozwy oraz odpowiedzi na pozwy, formułuje zarzuty, pisze apelacje, zażalenia, odwołania itp. Ponadto analizuje treści umów, pism oraz dokumentów, a także samodzielnie je opracowuje. Dodatkowo zastępuje zleceniodawców przed obliczem różnorodnych instytucji, sądów i urzędów, tym samym reprezentując ich w trakcie prowadzenia spraw.

Adwokat z Krosna gwarantuje rzetelne informowanie mocodawców na temat statusu powierzonych spraw na każdym etapie współpracy. Przykłada dużą wagę do etyki zawodowej, a także oferuje usługi on-line, pozwalające na szybkie uzyskanie w pełni wiarygodnych i wyczerpujących informacji. Wycena oferowanych usług ma charakter indywidualny i jest adekwatna do stopnia skomplikowania sprawy. Mecenas proponuje także różne modele rozliczenia, dzięki czemu również pod tym względem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców.

Jeśli poszukują Państwo prawnika oferującego konsultacje i porady prawne w Krośnie, Kancelaria Beaty Dubiel zaprasza do kontaktu!